Jdi na obsah Jdi na menu
 


Balzám na tlapky

2. 12. 2010

Nezapomínejte Vašim pejskům během zimy pravidelně mazat tlapky.

Ačkoli je nášlapná plocha psích tlapek uzpůsobena větší odolnosti, hlavně během zimy je vystavena řadě vlivů, které ji mohou poškodit a způsobovat bolestivá zranění. Převážně posypová sůl na chodnících a ledové zmrazky jsou pro pejsky na procházce nepříjemné.

Pokud o jejich tlapky majitelé nepečují, mohou se jim na nich vytvořit vysušená a popraskaná místa. Nejjednoduší prevencí proti těmto poraněním je pravidelné mazání tlapek speciálními balzámy, které polštářky na packách zvláčňují a regenerují. Balzámy navíc utišují svědění a v případě zánětu napomáhají jeho hojení.

Stejná prevence je ale důležitá i v létě, kdy pejsci často chodí po vyhřátém asfaltu, z nějž se vlivem vysoké teploty mohou uvolňovat škodlivé chemické látky.

V zimních měsících jsme proto doplnili naše služby o mazání tlapek speciálním balzámem značky PETS ARE FRIENDS®, který zvláčňuje a regeneruje polštářky vysušené posypovou solí a mrazem. Tuto službu provádíme v rámci celkové úpravy pejska ZDARMA.

Protože je však v tomto období důležité tlapky pejskům mazat denně, nabízíme v našem salónu balzám přímo k prodeji. Balení o objemu 300 ml vychází na 99,- Kč.